V torek, 10. 5. 2022, bo potekal dan dejavnosti za učence od 6. do 9. razreda.

6. razred: Naravoslovni dan – Botanični vrt Univerze v Ljubljani

Učenci se bodo po NPZ zbrali v svojih matičnih učilnicah. Ob 10.30 bodo odšli proti Botaničnem vrtu Univerze v Ljubljani. Povratek v šolo in kosilo načrtujemo ob 13.45 uri. Učenci naj imajo seboj: pisalo, zvezek za naravoslovje, trdo podlago, primerno obutev in dežnike v primeru slabega vremena.

7. razred: Tehniški dan – Štirikotniki

DD bo potekal na šoli in v okolici (Kongresni trg in Tivoli). Učenci v šolo prinesejo matematični zvezek, puščico in matematično geometrijsko orodje (geotrikotnik, šestilo), podlago za učne liste na terenu.

8. razred: Naravoslovni dan – Obisk čebelarske zveze Slovenije Brdo pri Lukovici

Učenci bodo razporejeni v dve skupini:
1. skupina 8.a in 8.b odhod ob 8.00 , prihod ob 12
2. skupina 8.c in 8.d odhod ob 10.00, prihod ob 14h
Potrebščine: zvezek za biologijo in primerna obutev in obleka- teren.

9. razred: Naravoslovni dan – Svet elektrike
Dan dejavnosti bo potekal na šoli in se bo pričel ob 10.00 ter bo trajal do 13.10. Učenci potrebujejo zvezek iz fizike, pisala, škarje in lepilo.