V sredo, 16. 03. 2022, se je na podružnični osnovni šoli v Ihanu odvijalo polfinale državnega tekmovanja v skokih z male prožne ponjave, kjer so naši učenci znova dosegli izjemne rezultate.

Hana Skubic 6.c je v kategoriji mlajših deklic osvojila 1. mesto med posameznicami in se s svojim odličnim rezultatom uvrstila v finale državnega tekmovanja. Matic Škrbina 6.b je v kategoriji mlajših dečkov zasedel 2. mesto med posamezniki in se ravno tako uvrstil na državno tekmovanje. Ekipa starejših deklic, ki jo sestavljajo Neli Honigsman in Lina Ham 7.b, Amalja Veger Poles 8.d, Lara Mitrovič 9.a in Lučka Ravnihar 9.b, pa je osvojila 3. mesto in za las zgrešila finale, saj se tja uvrstita le dve najboljši ekipi. Se je pa s svojim individualnim rezultatom znotraj ekipe na državno tekmovanje uvstila tudi Lučka Ravnihar, ki bo v finalu nastopala kot posameznica.

Čestitke vsem za izjemne športne dosežke. Bravo!

Alenka Končan, mentorica

Dostopnost