V petek, 19. 11. 2021, bo za učence 1. razreda potekal naravoslovni dan z naslovom Tradicionalni slovenski zajtrk, zajtrk s sadjem-super dan.

Zbor učencev bo kot običajno na zbirnih mestih za avtobus ob 7.40. Naravoslovni dan bo potekal v šoli, v prostorih Selezijanskega zavoda na Rakovniku. Prvo šolsko uro bodo otroci pripravili prazničen pogrinjek in v prijetnem, dogodku primernem vzdušju pojedli tradicionalni slovenski zajtrk.

Po malici bodo učenci preko različnih dejavnosti po izbiri učiteljev ozavestili pomen zdravega zajtrka z domačimi, lokalno pridelanimi sestavinami za zdravje vsakega posameznika.

Vse, kar bodo učenci ta dan potrebovali, imajo v šoli  (likovne potrebščine, zvezek, peresnica), s seboj prinesejo, tako kot vsak petek, šolsko torbo in copate.

Za aktiv 1. razreda: vodja naravoslovnega dne, Romana Jereb