S strani Zdravstvenega doma Vič s smo prejeli termin zdravniškega pregleda za učence lanskega 6.b razred, ki je izpadel zaradi epidemije Covid.

Pregled bo potekal, v četrtek, 10. junija 2021 ob 8.30 uri; zbor pred šolo ob 7.45 uri. S seboj bomo vzeli šolsko malico. Prihod v šolo je predviden med 12.00 in 13.00 uro. Učenci s seboj prinesejo zdravstveno kartico, izpolnjene vprašalnike in cepno knjižico za dekleta (prostovoljno cepljenje za deklice proti HPV).

Učence bo na pregled spremljala svetovalna delavka B.Ogrin in učiteljica Silva Kolman. V času odhoda in izvedbe pregleda bomo upoštevali vse potrebne preventivne ukrepe proti širjenju epidemije Covid; obvezno nošenje mask, ustrezna varnostna razdalja.

Pregleda se udeležijo samo zdravi učenci.

Barbara Ogrin, ŠSS