Likovna ustvarjalnica je namenjena vsem, ki radi ustvarjate in spoznavate svet umetnosti. V sproščenem vzdušju v likovni učilnici na šoli, bomo spoznavali različne likovne tehnike in se skozi njih izražali. Naše tedenske delavnice bodo medgeneracijsko druženje in spoznavanje sebe in drugih. Namenjena je šolarjem in staršem, včasih pa bomo koga povabili, da se nam pridruži. Morda bomo skupaj obiskali kakšno galerijo ali muzej in si ogledali razstavo in jo predebatirali…..imeli se bomo fino. Več izveste na uvodni predstavitvi, ki bo 3.10. ob 16ih.

Vsak torek začnemo ob 16h.

Spoznavali bomo različne likovne tehnike in pristope ustvarjanja, sodelovali z drugimi, izdelovali sceno za nastope na šoli, zbirali odpadno plastiko in iz nje izdelovali objekte, probali glino….

Brane Širca, mentor likovne ustvarjalnice

Dostopnost