V sredo, 21. 6. 2023, bomo imeli  športni dan za 4. razred – orientacija v Tivoliju.

Ta dan učenci v šolo pridejo ob 8. 20. Zbor je pred šolo.  Odhod izpred šole bo ob 8.30. Dejavnosti v Tivoliju bodo trajale do 12.20, predviden prihod v šolo je okoli 12.50.

Otroci imajo oblečeno športno opremo (športna obleka, primerni športni copati, kapo s senčnikom za sonce), steklenico vode, kremo za sončenje, pršilo za klope, vrečka za smeti. Obvezno imejte s seboj trdo podlago za liste in dve pisali. Zaželjeno je imeti tudi »gumitwist« in kompas. S seboj naj imajo tudi pijačo (čaj ali vodo), lahko tudi še kakšen zdrav prigrizek.

Kosilo bodo otroci pojedli po prihodu v šolo v času podaljšanega bivanja. Učenci, ki niso v podaljšanem bivanju, bodo takoj odšli na kosilo in nato domov.

Nevenka Dolenc, vodja dneva dejavnosti

Dostopnost