Ob zaključku letošnjega tekmovalnega cikla je Društvo matematikov, fizikov in astronomov Slovenije za najuspešnejše udeležence DMFA-jevih tekmovanj pripravilo slovesno zaključno prireditev Bistroumi. Potekala je v soboto, 10. junija.

Iz OŠ Trnovo sta bila na prireditev vabljena Adam Bürmen za doseženi pohvali na tekmovanjih iz matematike in fizike ter Ekaterina Chizhova za 1. nagrado na tekmovanju iz matematike in udeležbo na Mednarodni matematični olimpijadi za dekleta, ter njune mentorice Špela Andreuzzi, Nataša Taleski Gržinič in Tamara Stojanov.

Zbrane sta na prireditvi nagovorila minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda in predsednik DMFA dr. Primož Potočnik, uživali pa so tudi ob kulturnem programu.

Tamara Stojanov, za aktiv ma-fi

Vir slike: Facebook – Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje

Dostopnost