V okviru projekta Rastem s knjigo bo za učence 7. a in 7. c razreda v torek, 6. junija 2023, potekal obisk knjižnice Prežihovega Voranca na Viču. V dar bodo učenci prejeli knjigo Reformatorji na odru avtorja Boštjana Gorenca Pižame.

Oddelek: 7. c

  • Spremljevalki: Irena Vižintin, Danijela Klemenčič
  • Časovni okvir:

8.20 – navodila v razredu

8.50 – odhod

10.45 – odhod proti šoli

11.10 – prihod v šolo

Učenci po prihodu v šolo nadaljujejo s poukom po torkovem urniku (LUM in RU).

Oddelek: 7. a

  • Spremljevalki: Simona Felicijan, Mateja Bilavčić
  • Časovni okvir:

10.10 – zbor pred šolo

10.20 – odhod

12.15 – odhod proti šoli

12.45 – prihod v šolo

Učenci imajo pred odhodom pouk, po prihodu v šolo nadaljujejo s poukom po torkovem urniku (6. ura – športna vzgoja, dekleta).                                                                                                     

Simona Felicijan, Irena Vižintin, knjižničarki                                                                    

Dostopnost