V ponedeljek, 27. 3. 2023, bo za učence 6.–9. razreda potekal kulturni dan. Ogledali si bodo predstavo Reformatorji na odru v glavnih vlogah Boštjana Gorenca Pižame in Nika Škrleca.

Kulturni dan bo potekal v dveh različnih skupinah: 1. skupina učencev (6. b, 7. a, 7. b, 7. c, 8. b, 9. d) v šolo pride ob 8.00 in dan zaključi ob 12.25, 2. skupina učencev (6. a, 6. c, 8. a, 8. c, 9. a, 9. b, 9. c) pa v šolo pride ob 8.20 in dan zaključi ob 12.45.

Pripomočki, ki jih učenci potrebujejo ta dan, so naslednji: copati, puščica, material za predstavitev gledaliških poklicev (ta se nahaja v spletni učilnici pod razdelkom Dnevi dejavnosti, učenci ga potrebujejo za delo po skupinah), dežnik/primerna obutev v primeru slabega vremena.

Cena ogleda predstave znaša 6 evrov.

Irena Vižintin, vodja dneva dejavnosti

Dostopnost