V petek, 17. 2. 2023, bo 3. razred imel športni dan – sankanje na smučišču in sankališču Pri Vidrgarju v Kandršah.

Ta dan otroci v šolo pridejo kot običajno. Zbor je ob 8.20 pred šolo. Malico bodo učenci vzeli s seboj. Odhod z avtobusom bo ob 8.30. Dejavnosti na sankališču bodo trajale do 12.00, predviden prihod v šolo je okoli 13.00.

Cena športnega dneva je 6,5 eur + avtobusni prevoz (po položnici).

Nujna je ustrezna oprema – smučarske hlače ali kombinezon, nepremočljiva in topla obutev, rokavice, kapa, šal in čelada – je obvezna ter sanke/snežno lopato…. Učenci naj imajo s seboj tudi rezervna oblačila (nogavice, hlače, majica), da se ob prihodu na avtobus lahko preoblečejo, če bodo mokri.

S seboj naj imajo tudi pijačo (čaj ali vodo) ter manjši prigrizek.

V primeru slabega ali pretoplega vremena bo izvedba športnega dne prestavljena.

Sonja Stepančič, za aktiv 3. razreda

Dostopnost