V petek, 2. decembra 2022 bo za učence 3.b razreda v Zdravstvenem domu Ljubljana Vič Rudnik, Šestova 10, potekal sistematski zdravniški pregled in cepljenje proti davici, tetanusu in oslovskem kašlju (DI-TE-PER). Učenci tega dne nimajo pouka. Zbor pred šolo ob 7. 20; odhod ob 7. 30 uri. Učenci s seboj vzamejo šolsko malico. Pričetek pregleda je ob 8.00 uri.

Učence bo na zdravniški pregled spremljala razredna učiteljica Sonja Stepančič in Saša Brolih, učiteljica PB . Učenci s seboj prinesejo kartico zdravstvenega zavarovanja, izpolnjen vprašalnik in izjavo staršev, knjižico o cepljenju in očala, v kolikor jih uporabljajo.

Za vstop v Zdravstveni dom je za odrasle in otroke od 12. leta naprej obvezna zaščitna maska.

Barbara Ogrin, ŠSS