V ponedeljek, 19. septembra 2022 bo za učence 1.razreda potekal tehniški dan. Prvošolci (1.a, 1.b in 1.c) se bodo udeležili zaključnega dogodka preventivne akcije Varno na poti v šolo in domov. Dogodek bo potekal na Policijski postaji Ljubljana na Griču 56. Učenci bodo spoznavali delo policistov in drugih služb, ki skrbijo za varnost.

Ta dan bodo učenci prišli v šolo kot običajno do 8.20 ure. Po malici ob 9.30 se bodo z avtobusom v spremstvu učiteljev odpeljali na Policijsko postajo, kjer bo program potekal od 10. ure do 11.50. V šolo se bomo vrnili do 12.30 ure. Podaljšano bivanje in popoldanske aktivnosti bodo potekale kot običajno.

Učenci naj bodo oblečeni in obuti primerno vremenskim razmeram. S seboj naj imajo rumeno rutico in manjši nahrbtnik s pijačo.

Za aktiv 1. razredov

koordinatorka dni dejavnosti Mateja Založnik

Dostopnost