V petek, 6. 5. 2022, bo potekal dan dejavnosti za učence od 6. do 9. razreda.

6. razred: Tehniški dan – Dolina Drage in grad Kamen

Zbor v šoli je po NPZ (10.15) Tehniški dan bo trajal do 14.00 oz. 14.30. Učenci naj imajo s seboj matematični zvezek in pisalo. Malico in kosilo imajo učenci v šoli.

7. razred: Narodna galerija

Zbor učencev pred šolo bo za 7.a ob 9.45, za 7.b in 7.c pa ob 10.00. Povratek v šolo in odhod na kosilo bo ob 13.30 oz. 13.45. Učenci naj imajo s seboj zvezek za LUM, pisalo ter primerno obutev in dežnik (v primeru slabega vremena).

8. razred: Tehniški dan: Krog

Dan dejavnosti poteka v šoli v času od 10.20 do 13.35. Učenci v šolo prinesejo matematični zvezek, puščico in matematično geometrijsko orodje (geotrikotnik, šestilo), barvna pisala, barvne liste, dva okrogla pokrovčka različnih velikosti, vrvico, lepilo, škarje in risalni list.

9. razred: Tehniški dan – Ogled hidroelektrarne Mavčiče

Učenci so bodo po NPZ (ob 10.30) odpravili na ogled hidroelektrarne Mavčiče. Povratek v šolo in odhod na kosilo načrtujemo ob 14.00. Učenci naj imajo s seboj zvezek za FIZ, pisalo ter primerno obutev in dežnik (v primeru slabega vremena).

Dostopnost