Obveščamo vas, da bo v četrtek, 19. 9. 2019, sistematski zdravniški pregled za učence 6.a razreda. Pregled bo potekal v Zdravstvenem domu (ZD) VIč (Šestova 10, LJubljana) s pričetkom ob 8.00 uri. Odhod izpred šole bo ob 7.30 uri. Učenci s seboj vzamejo šolsko malico.

Vsebina zdravniškega pregleda:

• preventivni pregled, neobvezno cepljenje za deklice proti virusu  HPV in pregled sluha avdiogram (ADG).

Učenci morajo imeti na dan zdravniškega pregleda kartico zdravstvenega zavarovanja, izpolnjen vprašalnik ZD, knjižico o cepljenju, očala, v kolikor jih učenec-ka uporablja in izjavo staršev za morebitno cepljenje deklic proti HPV. Učenci se bodo v spremstvu razredničarke in svetovalne delavke vrnili v šolo na kosilo predvidoma med 12.00 in 13.00 uro.

Barbara Ogrin, ŠSS