Govorilne ure

Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure potekajo od 16.00 do 18.00.

1. – 5. RAZRED 6. – 9. RAZRED
 15. 10. 2020  22. 10. 2020
 17. 12. 2020  17. 12. 2020
 14. 1. 2021  21. 1. 2021
 11. 3. 2021  18. 3. 2021
  8. 4. 2021  15. 4. 2021
 13. 5. 2021  13. 5. 2021

Dopoldanske govorilne ure

V dopoldanskem času bodo govorilne ure vsak tretji teden v mesecu po urniku oz. po individualnem dogovoru z učiteljem.

UČITELJ TERMIN
Špela Andreuzzi
Darinka Aravs
Danijela Babič torek, 3. šol. ura
Karmen Baloh sreda, 5. šol. ura
Sanja Blagojević četrtek, 4. šol. ura
Saša Božović torek, 5. šol. ura
Saša Brolih petek, 3. šol. ura
Filipe de Almeida ponedeljek, 3. šol. ura
Jadranka Dimič Perković
Iza Dojer petek, 3. ura
Nevenka Dolenc
Ivan Dović četrtek, 2. šol. ura
Tadeja Dović petek, 5. šol. ura
Robertina Dugar sreda, 1. šol. ura
Polonca Fugina ponedeljek, 3. šol. ura
Mojca Furlan
Igor Gajser
Bojana Glatz četrtek, 3. šol. ura
Anita Godler petek, 3. šol. ura
Mojca Gorjup sreda, 2. šol. ura
Stanka Ilar ponedeljek, 5. šol. ura
Tina Ilgo
Petra Iskra
Romana Jereb petek, 2. šol. ura
Tanja Kerec Lovenjak petek, 3. šol. ura
Danijela Klemenčič torek, 3. šol. ura
Nataša Klun torek, 3. šol. ura
Petra Kobe Tomič
Metka Koder torek, 3. šol. ura
Mojca Kodrič četrtek, 4. šol. ura
Silva Kolman četrtek, 3. šol. ura
Alenka Končan sreda, 3. šol. ura
Blanka Konhajzler
Merita Korenica petek, 2. šol. ura
Tina Korent četrtek, 4. šol. ura
Petra Kos sreda, 2. šol. ura
Teja Kovač četrtek, 5. šol. ura
Darja Kramar
Irena Krošelj
Franc Ferdo Kukec petek, 2. šol. ura
Irena Logar ponedeljek, 3. šol. ura
Nataša Muršec torek, 5. šol. ura
Bogdan Osolin torek, 2. šol. ura
Ina Papić ponedeljek, 3. šol. ura
Karin Paškulin ponedeljek, 1. šol. ura
Olivera Petrovič Magušar sreda, 5. šol. ura
Vida Rupert sreda, 3. šol. ura
Branka Schwarz
Branko Stepančič
Sonja Stepančič četrtek, 4. šol. ura
Sara Šibal ponedeljek, 3. šol. ura
Lidija Štepec ponedeljek, 5. šol. ura
Nataša Taleski Gržinič četrtek, 2. šol. ura
Sonja Tratnik četrtek, 2. šol. ura
Jure Turk petek, 5. šol. ura
Tatjana Vintar ponedeljek, 4. šol. ura
Irena Vižintin torek, 2. šol. ura
Mojca Vrtin sreda, 2. šol. ura
Mateja Založnik četrtek, 5. šol. ura