V torek, 17. 9. 2024, bomo izvedli z učenci in učenkami 5. a tehniški dan. V sredo, 18. 9. 2024, bodo imeli tehniški dan učenci in učenke 5. c razreda in v četrtek, 19. 9. 2024, za 5. b razred.

V okviru tehniškega dneva bomo izvedli kolesarski poligon. Pristop k opravljanju kolesarskega poligona je možen samo v primeru opravljenega kolesarskega izpita iz teorije.

Na tehniški dan imajo učenci 5. r s seboj svoje kolo (tisti, ki ga lahko) in kolesarsko čelado. Tisti učenci, ki koles ne bodo mogli pripeljati, bodo lahko uporabljali šolska kolesa.

Kdor nima svojega kolesa, si ga lahko izposodi v šoli, a je število koles omejeno.

Učenci se zberejo ob 8.20 v učilnici kjer dobijo natančna navodila. Tehniški dan traja 5 šolskih ur in se konča ob 12.45. Vse dejavnosti se po tej uri opravljajo po ustaljenem urniku.

V primeru slabega vremena bo kolesarski poligon prestavljen na drug termin.

Jure Turk, mentor kolesarskega izpita