V sredo, 22. 2. 2023, bo imel 5. razred športni dan. Izvedli bomo sankanje na smučišču in sankališču Pri Vidrgarju v Kandršah.

Ta dan pridejo učenci v šolo kot običajno. Zbor je ob 8.20 pred šolo. Malico bodo učenci vzeli s seboj. Odhod z avtobusom bo ob 8.30. Dejavnosti na sankališču bodo trajale do 12.45, predviden prihod v šolo je okoli 13.45.

Cena športnega dneva je 7,5 eur + avtobusni prevoz (po položnici).

Nujna je ustrezna oprema – smučarske hlače ali kombinezon, nepremočljiva in topla obutev, rokavice, kapa, šal in čelada – je obvezna ter sanke/snežna lopata…. Učenci naj imajo s seboj tudi rezervna oblačila.

S seboj naj imajo tudi pijačo (čaj ali vodo) ter manjši prigrizek. S toplim čajem nas bodo postregli tudi tam.

V primeru slabega ali pretoplega vremena bo izvedba športnega dne prestavljena.

Danijela Babić, vodja športnega dne

Dostopnost